Треньорският щаб изведе 29 футболисти на първото занимание
Отборът на Пирин Благоевград започна лятната си подготовка за предстоящия сезон във Втора професионална лига.
Треньорското ръководство начело с Владислав Вутов изведе 29 футболисти за първото занимание. Преди началото на тренировката бе отслужен водосвет за здраве и благополучие през сезона.
Първата от предстоящите контроли за тима ще бъде в Своге срещу местния Спортист на 1-ви юли.

Още от Спорт
Пореден исторически мач на Меси класира Аржентина напред
Аржентинската звезда продължава да чупи рекордите
Пирин Благоевград започна подготовка за новия сезон /видео/
Треньорският щаб изведе 29 футболисти на първото занимание
Представиха емблемите за Олимпийските и Параолимпийските игри – Алпи 2030
Емблемите включват гама от цветове, вдъхновени от два елемента на планинските райони: светлината и ледът